Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Spoiwa do plastiku PVC

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów oferujemy także spoiwa PVC przemysłowe. Potrzebny jest Ci sznur spawalniczy do wykładzin? Na tej stronie znajdziesz również ten produkt. Nasza oferta została dopasowana w taki sposób, aby spełnić oczekiwania naszych klientów bez względu na rodzaj i zakres prowadzonej działalności. Oferowane spoiwo do plastiku twarde dostępne jest w kilku wariantach, aby każdy mógł zamówić dokładnie taką ilość, jakiej potrzebuje.

Wysokogatunkowe spoiwo PVC

Co wyróżnia pręt spawalniczy PVC spośród innych produktów? Przede wszystkim jest to polichlorek winylu służący do spawania plastiku. Oferowany produkt dostępny jest w formie drutu o długości około 42 cm. Zgodnie z zaleceniami producenta temperatura spawania mieści się w przedziale 280-300°C. Decydując się na zamówienie tego produktu, możesz także zdecydować o kształcie spoiwa. Produkty oferowane w tej kategorii dostępne są w kolorze szarym. Poznaj nasz asortyment już dziś i zamów spoiwa, które spełnią Twoje oczekiwania.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej