Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Zestawy spoiw

Oferta naszego sklepu internetowego została przygotowana w taki sposób, aby zaspokoić także potrzeby osób początkujących. Właśnie z tego powodu w tym dziale przygotowaliśmy praktyczne zestawy różnego rodzaju spoiw. Nie wiem jeszcze, których produktów będziesz używać najczęściej? W takim razie zamów zestaw i przekonaj się w praktyce, który wariant należy domówić w większej ilości. 

Zestawy spoiw idealne dla początkujących

Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze spawaniem, bardzo często nie wiedzą jeszcze, które spoiwa będą im najbardziej potrzebne. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy gotowe zestawy przeznaczone do naprawy konkretnych elementów. Zdecyduj, czy wolisz zestawy spoiw do plastików dedykowane do naprawy chłodnicy, zderzaków, lub też ogólnie motoryzacji. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy zestaw premium, który obejmuje aż 29 rodzajów spoiw. Zamów już dziś potrzebny asortyment i przekonaj się, jak szybko Twoje zamówienie zostanie skompletowane.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej