Kategoria

Zestawy spoiw

  Aktywne filtry

   Zestaw spoiw do motoryzacji - 15 rodzajów

   Spoiwo do plastiku w zestawie dedykowanym dla motoryzacji Do spawania plastików do napraw w warsztatach samochodowych Elementy typu: zderzaki samochodowe, lampy-reflektory, chłodnice z tworzywa PA, osłony, wloty powietrza itp. Zestaw to aż 15 rodzajów czyli 1,5kg ! Różnych oznaczeń...
   175,64 zł
   remove_red_eye info
   There are not enough products in stock
   Zobacz

   Jakie zestawy spoiw do plastiku występują ?

   Na tej stronie znajdziesz gotowe zestawy do naprawy plastików, które są przez nas dobrane i skompletowane do konkretnych zastosowań.

   Wiemy, że na początku nie wiesz, jakie spoiwa będą Ci potrzebne oraz które będziesz stosował na co dzień.  W związku z tym przygotowaliśmy na podstawie własnego, wieloletniego doświadczenia - zestawy do spawania plastiku najczęściej występujące do danego zastosowania. Warto taki komplet kupić od razu ze spawarką, gdy zaczynasz przygodę ze spawaniem lub otwierasz warsztat, ponieważ cześć spoiw jest bardzo rzadko stosowana. Przy braku oznaczenia nie zespawasz danej części. Pamiętaj, nie możemy spawać oznaczeń różnymi spoiwami, czyli części z PP nie pospawasz części z ABS itp.

   • Bazowy zestaw - stworzony dla osób, które chcą sobie kupić kilka rodzai najbardziej popularnych, by od czasu do czasu coś spawać czy to w domu, na ogrodzie czy przy samochodzie.
   • Zestaw do naprawy chłodnic - porcje paczek 100 g z oznaczeń występujących w chłodnicach samochodowych - rynienkach plastikowych, ale od razu dołożyliśmy też spoiwo PP/PE i PE-U, żebyś posiadał także gotowość do naprawy zbiorniczków na płyn chłodniczy.
   • Zestaw do zderzaków- mały komplet, jeżeli potrzebujesz tylko pospawać zderzak przedni lub tylny, ale także progi i wszelkiego rodzaju boczki w samochodach.
   • Zestaw do naprawy lamp - elektrody do lamp, chodzi o obudowy najczęściej z PP (polipropynelu) z różnymi dodatkami, dlatego wstaliśmy w tym zestawie PP-u oraz zespawasz nawet klosz przedni i tylny ! Do tego zastosujesz albo PC albo PMMA.
   • Zestaw spoiw 10 i 14 rodzai - są to zestawy rozbudowane do motoryzacji, rtv i agd - naprawisz większość tworzyw w domu i przy samochodzie.
   • Zestaw motoryzacyjny - składający się z aż 17 różnych paczek to kompletny zestaw występujący w samochodach. Zawiera tworzywa z kompletów do zderzaków, lamp, bazowego i chłodnic.
   • Zestaw do spawania elementów AGD/RTV - obudowy plastików gospodarstwa domowego ? Ten zestaw pomoże Ci pospawać elementy lodówek, laptopów i innych urządzeń powszechnie stosowanych w naszym domu
   • Zestaw premium - 30 typów tworzyw - praktycznie 90% wszystkich tworzyw, pakiet dla chcących posiadać wszystkie typy elektrod.

   Który zestaw do spawania plastiku wybrać ?

   Nie ma jednego uniwersalnego zestawu do spawania plastiku. Musisz sam odpowiedzieć sobie na pytanie - czy będziesz spawać w domu na własny użytek, czy też w warsztacie samochodowym. Dla osób, które chcą być przygotowane na każdy wariant  -  przygotowaliśmy zestaw premium obejmujący 90% tworzyw w pakiecie.

   Czy muszę kupić zestaw spoiw do spawania plastiku ?

   Jeżeli chcesz zakupić pojedyncze tworzywa w sklepie Ataszek.pl, masz taką możliwość. W naszej ofercie znajdziesz je pakowane w różnych gramaturach i kształtach.

   Jaki zestaw do naprawy plastików występujących w motoryzacji ?

   Skompletowaliśmy i przygotowaliśmy gotowy zestaw 17 tworzyw do spawania w motoryzacji. Zestaw ten powstał na podstawie wieloletnich obserwacji i elementów występujących na rynku motoryzacyjnym.