Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Spoiwa do plastiku U-FLEX

W ofercie naszego sklepu internetowego nie mogło zabraknąć produktów stworzonych z myślą o osobach poszukujących bardziej uniwersalnych rozwiązań. Właśnie z tego powodu, w tej kategorii znajdziesz spoiwo U-FLEX. Oferowany produkt działa na zasadzie wgrzewania, dzięki czemu może być stosowany nawet w przypadku tworzyw niespawalnych takich jak francuskie lub PP z ABS. Prezentowane spoiwa wgrzewane są w powierzchnię przy użyciu dysz, które również możesz kupić w naszym sklepie internetowym.

Postaw na uniwersalne spoiwo U-FLEX

Co sprawia, że spoiwo U-FLEX, jest tak chętnie wybierane przez klientów? Przede wszystkim ma na to wpływ uniwersalne zastosowanie. Oferowane spoiwo, jako jedyne na rynku pozwala na łączenie różnych tworzyw. Produkt przystosowany jest do pracy w temperaturze 550-650°C. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na wariant 100g, 500g lub 1 kg. Sprawdź już dziś naszą ofertę i przekonaj się, że mamy dokładnie to, czego potrzebujesz. Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj specjalistę!

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
06 Aug
Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
Kolejna część poradnika, w której podpowiadamy jaka spawarka do plastiku [...]
Czytaj więcej
Zgrzewanie folii basenowej
05 Jul
Zgrzewanie folii basenowej
Poznaj zgrzewarkę do folii basenowe BOSITE PLAN i wykonuj zgrzew [...]
Czytaj więcej