Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Spoiwa do plastiku U-FLEX

W ofercie naszego sklepu internetowego nie mogło zabraknąć produktów stworzonych z myślą o osobach poszukujących bardziej uniwersalnych rozwiązań. Właśnie z tego powodu, w tej kategorii znajdziesz spoiwo U-FLEX. Oferowany produkt działa na zasadzie wgrzewania, dzięki czemu może być stosowany nawet w przypadku tworzyw niespawalnych takich jak francuskie lub PP z ABS. Prezentowane spoiwa wgrzewane są w powierzchnię przy użyciu dysz, które również możesz kupić w naszym sklepie internetowym.

Postaw na uniwersalne spoiwo U-FLEX

Co sprawia, że spoiwo U-FLEX, jest tak chętnie wybierane przez klientów? Przede wszystkim ma na to wpływ uniwersalne zastosowanie. Oferowane spoiwo, jako jedyne na rynku pozwala na łączenie różnych tworzyw. Produkt przystosowany jest do pracy w temperaturze 550-650°C. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na wariant 100g, 500g lub 1 kg. Sprawdź już dziś naszą ofertę i przekonaj się, że mamy dokładnie to, czego potrzebujesz. Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj specjalistę!

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej