Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje cyjanoakrylowe

Specjalistyczne kleje, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie pozwolą Wam naprawić wiele przedmiotów i elementów. W swoim asortymencie posiadamy różne rodzaje klejów, a w tym klej cyjanoakrylowy. Cieszy się on dość dużym zainteresowaniem ze względu na swoje właściwości i moc. Oferujemy Państwu takie kleje o różnej gęstości, które przeznaczone są do klejenia tworzyw sztucznych, gum, metali, ceramiki czy też laminatów.


Klej cyjanoakrylowy nadaje się do stosowania zarówno w przemyśle jak i do codziennych, drobnych napraw. Jest to bardzo solidny i mocny klej, który zapewnia bardzo dużą trwałość. W swojej ofercie bazujemy jedynie na sprawdzonych i godnych polecenia produktach, dlatego z pewnością będziecie Państwo zadowoleni z efektów. Jeśli szukacie Państwo zaawansowanych rozwiązań zwróćcie uwagę na specjalny primer czy też aktywator i przyśpieszacz, które wpływają korzystnie na cały proces klejenia. Zawsze należy pamiętać by przy klejeniu szczelina pomiędzy była jak najmniejsza – wtedy można uzyskać najlepsze efekty.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Jak samemu naprawić pęknięty basen ?
08 Apr
Jak samemu naprawić pęknięty basen ?
Jaki zestaw naprawczy zastosować do pęknięć oraz dziur w basenie ? To [...]
Czytaj więcej
Forum spawania plastiku i klejenia tworzyw sztucznych
08 Mar
Forum spawania plastiku i klejenia tworzyw sztucznych
Zapraszamy do odwiedzenia największego forum poświęconego spawaniu [...]
Czytaj więcej