Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje cyjanoakrylowe

Specjalistyczne kleje, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie pozwolą Wam naprawić wiele przedmiotów i elementów. W swoim asortymencie posiadamy różne rodzaje klejów, a w tym klej cyjanoakrylowy. Cieszy się on dość dużym zainteresowaniem ze względu na swoje właściwości i moc. Oferujemy Państwu takie kleje o różnej gęstości, które przeznaczone są do klejenia tworzyw sztucznych, gum, metali, ceramiki czy też laminatów.


Klej cyjanoakrylowy nadaje się do stosowania zarówno w przemyśle jak i do codziennych, drobnych napraw. Jest to bardzo solidny i mocny klej, który zapewnia bardzo dużą trwałość. W swojej ofercie bazujemy jedynie na sprawdzonych i godnych polecenia produktach, dlatego z pewnością będziecie Państwo zadowoleni z efektów. Jeśli szukacie Państwo zaawansowanych rozwiązań zwróćcie uwagę na specjalny primer czy też aktywator i przyśpieszacz, które wpływają korzystnie na cały proces klejenia. Zawsze należy pamiętać by przy klejeniu szczelina pomiędzy była jak najmniejsza – wtedy można uzyskać najlepsze efekty.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Dozowanie klejów cyjanoakrylowych
04 Dec
Dozowanie klejów cyjanoakrylowych
Dowiedz się więcej na temat sposobu dozowania klejów cyjanoakrylowych.
Czytaj więcej
Cięcie gorącym drutem oporowym
07 Nov
Cięcie gorącym drutem oporowym
Na rynku istnieje szereg urządzeń do cięcia na gorąco. Testowaliśmy już [...]
Czytaj więcej