Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje cyjanoakrylowe CA - różne gęstości

Kleje CA, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie pozwolą Wam naprawić wiele przedmiotów i elementów. W swoim asortymencie posiadamy różne rodzaje klejów, a w tym klej cyjanoakrylowy. Cieszy się on dość dużym zainteresowaniem ze względu na swoje właściwości i moc. Oferujemy Państwu takie kleje o różnej gęstości, które przeznaczone są do klejenia tworzyw sztucznych, gum, metali, ceramiki czy też laminatów.


Klej cyjanoakrylowy nadaje się do stosowania zarówno w przemyśle jak i do codziennych, drobnych napraw. Jest to bardzo solidny i mocny klej, który zapewnia bardzo dużą trwałość. W swojej ofercie bazujemy jedynie na sprawdzonych i godnych polecenia produktach, dlatego z pewnością będziecie Państwo zadowoleni z efektów. Jeśli szukacie Państwo zaawansowanych rozwiązań zwróćcie uwagę na specjalny primer czy też aktywator i przyśpieszacz, które wpływają korzystnie na cały proces klejenia. Zawsze należy pamiętać by przy klejeniu szczelina pomiędzy była jak najmniejsza – wtedy można uzyskać najlepsze efekty.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej