Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje cyjanoakrylowe

Specjalistyczne kleje, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie pozwolą Wam naprawić wiele przedmiotów i elementów. W swoim asortymencie posiadamy różne rodzaje klejów, a w tym klej cyjanoakrylowy. Cieszy się on dość dużym zainteresowaniem ze względu na swoje właściwości i moc. Oferujemy Państwu takie kleje o różnej gęstości, które przeznaczone są do klejenia tworzyw sztucznych, gum, metali, ceramiki czy też laminatów.


Klej cyjanoakrylowy nadaje się do stosowania zarówno w przemyśle jak i do codziennych, drobnych napraw. Jest to bardzo solidny i mocny klej, który zapewnia bardzo dużą trwałość. W swojej ofercie bazujemy jedynie na sprawdzonych i godnych polecenia produktach, dlatego z pewnością będziecie Państwo zadowoleni z efektów. Jeśli szukacie Państwo zaawansowanych rozwiązań zwróćcie uwagę na specjalny primer czy też aktywator i przyśpieszacz, które wpływają korzystnie na cały proces klejenia. Zawsze należy pamiętać by przy klejeniu szczelina pomiędzy była jak najmniejsza – wtedy można uzyskać najlepsze efekty.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
06 Aug
Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
Kolejna część poradnika, w której podpowiadamy jaka spawarka do plastiku [...]
Czytaj więcej
Zgrzewanie folii basenowej
05 Jul
Zgrzewanie folii basenowej
Poznaj zgrzewarkę do folii basenowe BOSITE PLAN i wykonuj zgrzew [...]
Czytaj więcej