Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Klej do okładzin hamulcowych ATK EP77

Klej do okładzin hamulcowych i ciernych czyli klocków, szczęki , tarcz itp. Klejenie może odbywać się na zimno, jednak wskazane jest wygrzewanie po klejeniu ze względu na znacznie podniesienie wytrzymałości.

55,35 zł
Brutto
EP77
Nowy
Dostępność: Dostępny
Producent ATK KLEJE

Wyspecjalizowany, jednoskładnikowy klej do okładzin hamulcowych-sprzęgłowych. Dzięki zaawansowanym komponentom min. żywic i kauczuków syntetycznych zmniejszona została do minimum kruchość połączenia a zwiększona przyczepność do klejonych powierzchni. Klej ATK EP 77 posiada wysoką odporność na siły ścinające oraz wahania temperatur. Najlepsze rezultaty otrzymuje się klejąc okładziny do stali St3S, 18G2A, większość gatunków aluminium i żeliwa szarego. Klej ATK EP 77 (Mega-77) nie klei z blachami narzędziowymi, nierdzewnymi, sprężynowymi, szybkotnącymi, miedzią i mosiądzem.

Zastosowanie:

- klejenie nowych okładzin ciernych np. szczęk hamulcowych (w miejscach gdzie nie można kupić odpowiedniego modelu i przerobienie z nowych lub już istniejących)

- klejenie i regeneracja okładzin sprzęgłowych

- klocki hamulcowe

- okładziny hamulcowe

- szczęki hamulcowe

- okładziny cierne

- okładziny sprzęgłowe

- tarcze

- taśmy hamulcowe (w zależności od materiału używamy także ATK 901)

Używany w:

- warsztaty motoryzacyjne

- hobbystycznie (do własnych zastosowań i przy budowie nie typowych pojazdów)

- zakłady renowacyjne samochodów zabytkowych

- firmy produkcyjne okładzin ciernych (klej używany w produkcji największych koncernów motoryzacyjnych)

Zalety:

- jednoskładnikowy klej to łatwe nakładanie (można wygrzać nawet w piekarniku)

- duża wytrzymałość termiczna - złącze klejone wytrzymuje na temperatury przekraczające 320° C (krótkotrwale w czasie hamowania jeszcze więcej)

- jako jedyny powinien być stosowany do okładzin ze względu na wymogi bezpieczeństwa (czyli wygrzewanie kleju po złączeniu)

- opakowanie wystarcza na 1m2

Opakowanie: 200 ml

KARTA TECHNICZNA / PRODUKTU

ATK EP77 (mega)

Instrukcja i Karta

Inni kupili też

 Opinie

Inni kupili też

 Opinie