• Zestaw

Klej do pękniętych szyb i odprysków UV 20/23

526,60 zł (brutto)
428,13 zł (netto)
Brutto

Klej do napraw pęknięć i odprysków w szybach samochodowych.Pełen zestaw do wykonania klejenia w 5 min!!!. Naprawisz drobne rysy, pęknięcia i odpryski.

1 Przedmioty
Nowy
Ostatnie sztuki w magazynie
Do darmowej dostawy pozostało: 300,00 zł .
Otrzymujesz darmową dostawę!
Wysyłka w 24h !

Szybka Wysyłka!

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Pełen zestaw klejów pozwalający na naprawy pęknięć i odprysków szyb samochodowych w autach osobowych, ciężarowych-dostawczych, kamperach itp.

Jeżeli masz szybę w motocyklu lub kamperze z tworzywa zastosuj ten zestaw

Kompletny zestaw zawiera:

  • Kleje UV ATK #20 (średni) oraz ATK #23 (rzadki)
  • Latarka do utwardzania 5W
  • Odtłuszczacz 100 ml

Instrukcja:

1. odtłuść naprawianą powierzchnię i usuń ewentualne luźne kawałki

2. jeżeli jest tylko rysa/szczelina wpuść rzadki klej i poczekaj aż wypełni całość i utwardź latarką 20-30s. ( przy pęknięciach dłuższych niż 1-2 cm powinno się nawiercić na końcach w celu zatrzymania dalszych pękań)

3. jeżeli pękniecie jest pod powierzchnią i klej nie dostał się w całości w szczelinę po wpuszczeniu kleju zastosuj pompkę próżniową ręczną lub automatyczną i stosując cały czas podciśnienie utwardź klej 

4. jeżeli są dodatkowe ubytki powyżej 0,2 mm. nałóż wersje gęściejszą ATK UV20 i nałóż sztywną przeźroczystą folię tak aby klej się rozpłyną i  wyrównał na powierzchni

5. utwardź klej 20-40s.

6. nadmiar kleju zetnij żyletką i usuń wypływki po bokach na nieuszkodzonej szybie (doświetl w razie potrzeby kolejne 30-60s.

7. dla lepszego efektu możesz spolerować powierzchnie

Pamiętaj:

- wypływka kleju na pierwszej mikro-warstwie zostaje lepka jeżeli nie przykryjesz jej folią w czasie utwardzania (siła kleju pozostaje bez zmian,a jeżeli będziesz ścinał klej to nie ma potrzeby stosowania folii chodź zmniejsza to wielkość wypływki)

- Zapasy kleju możesz kupić tutaj: ATK UV 20 lub ATK UV 23

chat Komentarze (0)