• Zestaw

Dozownik automatyczny do klejów jednoskładnikowych THD-4KE

9 815,40 zł (brutto)
7 980,00 zł (netto)
Brutto

Dozownik pneumatyczny do precyzyjnego nakładania klei oraz produktów płynnych i półpłynnych z porcjami po 0,01ml, gdzie potrzebujemy dziennie nałożyć duże ilości produktu. Zestaw zawiera zbiornik ciśnieniowy 10l do przelania kleju i zawór. dozujący ciecz j -120.

Nowy
Niedostępny

Ten zestaw zawiera:


Do darmowej dostawy pozostało: 300,00 zł .
Otrzymujesz darmową dostawę!
Wysyłka w 24h !

Szybka Wysyłka!

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Dozownik automatyczny do klei rzadkich i średnio gęstych jednoskładnikowych.

Jednostkowa porcja kleju jest mała jednak całodzienna to kilka-litrów.

W zestawie sterownik THD-4KE, który zapewnia automatyczne dozowanie porcji, którą ustalimy wcześniej bez podpinania zewnętrznych maszyn i urządzeń sterujących.

Możemy dozować ciągle ręcznie i na linii produkcyjnej przy lub bez użycia rękojeści - czyli naciskając spust dozujemy produkt puszczamy - przestaje; Drugą opcją jest dozowanie danej porcji, czyli ustawiamy na sterowniku czas otwarcia zaworu np. 1s. i po naciśnięciu przycisku wypływa tylko taka porcja - bardzo przydatne przy powtarzalnym nakładaniu. Trzecią opcją najbardziej zaawansowaną jest podawanie produktu - odmierzonej porcji co określony czas, czyli ustawiamy porcje na 0,5s. oraz powtarza się co 1s. czyli trzymając przycisk zawór będzie otwierał się co 1s na 0,5s "okno" - idealne przy podawaniu produktu na mini linii produkcyjnej, gdzie osoba ma do wykonania określoną ilość elementów; ten tryb można także włączyć, jeżeli mamy linię produkcyjną, do której  nie wpinamy dozownika; elementy się przesuwają zgodnie z ustawieniami dyspensera kleju THD-4KE.

W skład zestawu wchodzi:

  • Dozownik THD-4KE
  • Głowica J-120
  • Rękojeść ze spustem
  • Zbiornik ciśnieniowy 10l
src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/UawhGhAgyPQ?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://ataszek.pl/&loop=1&vq=hd720p60"

Video

chat Komentarze (0)