Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje strukturalne

Na materiałach się nie oszczędza, jednak wybierając materiały mądrze, można zredukować wydatki bez obawy o utratę jakości wykonania. Kleje strukturalne, które znajdą Państwo w tej kategorii, to właśnie jeden z tych materiałów, który pozwoli znacząco obniżyć koszty zarówno te produkcyjne, jak i te związane z samą realizacją. Zaletą tych klei jest przede wszystkim wiązanie, które wytrzymałością dorównuje złączom tradycyjnym, od wkrętów, przez nity na spawach kończąc.

Elementy klejone przy użyciu tego rodzaju spoiwa łączone są mocno metodą strukturalną, bez rozpuszczalników, czyli z zachowaniem bezpieczeństwa dla powierzchni wrażliwych. Taki sposób łączenia elementów jest znacznie wygodniejszy, bardziej ekonomiczny i przede wszystkim elegancki, bo próżno w nim szukać wystających elementów, jak to bywa przy złączach mechanicznych. Dodatkowym atutem jest czas wiązania, który pozwoli nam łatwo wypozycjonować elementy tak, aby zastygły dokładnie według wcześniej założonego planu. 

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej