Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Zgrzewarka do EPDM i pap Bosite-BX

Mocna zgrzewarka do modyfikowanych epdm bitumem oraz pap; wszędzie tam gdzie nie chcemy lub nie możemy zastosować palnika. Pomocna przy prostych zgrzewach i obróbkach.

1 838,85 zł
Brutto

Bardzo mocna zgrzewarka do modyfikowanych EPDM-ów, PVC TPO i FPO, wzmacnianych i z podkładem bitumicznym oraz pap termozgrzewalnych. Zakres temperatury do 650ºC pozwala precyzyjnie dobrać parametry. Sprawdza się we wszystkich zastosowaniach wymagających dużych ilości ciepłego powietrza. Głównie używana do zgrzewania membran dachowych – gdzie może zastąpić nawet automat typu 7001 dla dachów do ok. 300-500m2.

Mocując wałek do rączki pozwala na zgrzew przy prostych odcinkach gdzie 1 osoba podgrzewa powierzchnie a druga dociska tak by "symulować" przejazd automatem, sprawdza się to bardzo dobrze na niedużych dachach gdzie nie mamy powtarzalnych prac.

Jeżeli masz dużo obróbek lub zgrzewasz typowe membrany pcv, tpo i fpo wybierz model BOSITE-D ze względu na duży wybór dysz.


Dane Techniczne:

Napięcie: 230V / 50Hz

Moc : 3400W

Zakres temperatury: 20-650ºC

Waga: 1,3 kg

Ciśnienie: 3000 Pa

Wylot powietrza bez dyszy: 48 mm


W skład zestawu wchodzi:

  1. Zgrzewarka do pokryć dachowych Bosite-BX + dysza szeroka 70x10 mm
  2. Rolka mosiężna 8 mm
  3. Wałek silikonowy 90 mm
  4. Walizka
  5. Dysza wąskoszczelinowa 74x3 mm

 

KARTA TECHNICZNA / PRODUKTU

Ręczna dmuchawa Bosite-bx

karta techniczna

pytania-faq  Zobacz pytania dotyczące zgrzewarek (FAQ)


artykuł-blog Wpisy na blogu o produkcie:

Wkrótce.

Wybierz lepszy wariant

Inni kupili też

 Opinie

Inni kupili też

 Opinie