Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Wałek dociskowy ręczny 28 mm

Wałek dociskowy ręczny szerokości 28 mm pokryty wysokotemperaturowym silikonem do docisku przy zgrzewaniu membran, pap, dachów, itp.

116,85 zł
Brutto
903
Nowy
Dostępność: Dostępny
Producent ATK SPRZĘT

 

ZOBACZ WIDEO PRODUKTU:  

 
 

Wałek o szerokości 28 mm z silikonową rolką do zgrzewania plandek, banerów, membran, dociskania nalepek i aplikacji, tworzenia reklam i znaków. Dzięki podwójnemu łożyskowaniu walec obraca się płynnie a wykorzystane materiały powodują, że jest bardzo trwały i nie przywiera do powierzchni. Stosowany przy małych zakładkach, oraz miejscach trudno-dostępnych przy zgrzewaniu.

Jeżeli szukasz szerszego wałka dociskowego wybierz 45 mm  lub 90 mmJest to standardowy wałek dociskowy dlatego może go używać z wszystkimi modelami zgrzewarek:

Bosite D/Bosite PID/Bosite DL/Bosite S; 

Herz Rion/HERZ Rion digital/HERZ Maron; 
Leister Triac S, Triac PID, Diode PID, Diode S, Triac AT, Triac ST, Welding PEN, GHIBLI AW
Forsthoff Oval-q /oval-h/pval-HB/Vento-H/Vento-Q/Vento-HB/Quick-S-electronic/Quick-L-electronic/Quick-L/Robust-L/Hot-air-s/mini-eletronic
Steinel HG 2420 E, HG 2520 LCD, HG 2620 LCD, HG 4000 E.

pytania-faq  Zobacz pytania dotyczące spawania i zgrzewania (FAQ)


artykuł-blog Wpisy na blogu o produkcie:

Wkrótce.

Wybierz lepszy wariant

Inni kupili też

 Opinie

Inni kupili też

 Opinie