Powłoka ochronna odporna na kwasy Kemispox KO

172,20 zł (brutto)
140,00 zł (netto)
Brutto

Ochrona chemiczna części przed kwasami i innymi chemikaliami w zbiornikach, cysternach, rurociągach i innych pojemnikach do przechowywania płynów.

KEM-KO
Nowy
Niedostępny

Do darmowej dostawy pozostało: 300,00 zł .
Otrzymujesz darmową dostawę!
Wysyłka w 24h !

Szybka Wysyłka!

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

UWAGA: Wersja wycofana. W to miejsce rekomendujemy masy AL21FE21.

Specjalna powłoka ochronna do zabezpieczeń elementów stykających się z agresywnymi środkami chemicznymi jak kwasy. Używana głównie do metali jednak można używać także do innych materiałów jak tworzywa. Stosowany w miejsca gdzie projektant elementu nie przewidział tak agresywnego środowiska lub budując część wykonane z tańszych materiałów i zabezpieczane właśnie tą powłoką.

Do materiałów:

-metale

-kompozyty

-tworzywa (wykonać wcześniejsze testy przyczepności)

Dane techniczne:

wytrzymałość na ścinanie: 20N/mm2

Temperatura pracy: -40 - +120 stopni

Postać: pasta

Czas pracy: 30min. (pełne 24h)

Mieszanie objętościowe i wagowe: 10A:7B

Dostępne opakowania:

1kg


Nasze porady w słowie, piśmie i poprzez doświadczenia, wynikają z naszej najlepszej wiedzy, mają jednak znaczenie tylko niezobowiązujących wytycznych, także w odniesieniu do jakichkolwiek praw ochronnych stron trzecich i nie zwalniają Państwa od własnych prób dostarczanych przez nas produktów, pod kątem ich przydatności dla określonych technologii i celów. Zapewniamy, rzecz jasna, bezwzględną jakość naszych produktów według zasad ogólnych warunków sprzedaży i dostaw. 

KEMISPLUS - Producent klejów dla przemysłu od ponad 30 lat. Opracował i ciągle udoskonala swoje 3 główne marki KemisKOL,(kleje anaerobowe) KemisKIT, oraz  KemisPOX, (kleje epoksydowe). Całość produkcji realizowana jest w Słowenii.

chat Komentarze (0)