Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Nóż termiczny do cięcia gąbki D3

Stacjonarny nóż termiczny z blatem na drut grzewczy 40x60cm. Stół do precyzyjnego cięcia pianek, gąbek i styropianów.

984,00 zł
Brutto
249-0
Nowy
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie
Producent RNTR

 

ZOBACZ WIDEO PRODUKTU:  

 
 

Nóż termiczny z blatem RNTR D3 to idealne urządzenie do bardzo precyzyjnego cięcia styropianu, styroduru, pianki i gąbek.

Szeroki i płynny zakres regulacji umożliwia bezproblemowe dostosowanie temperatury do ciętego materiału bez ryzyka jego przypalenia. Bardzo cienki drut zapewnia wysoką dokładność cięcia i równe krawędzie. Ponadto można ustawić go pod żądanym kątem, w zależności od potrzeb. Wystarczy zaledwie kilka sekund od włączenia noża termicznego D3, aby można było przystąpić do pracy.

Specjalna konstrukcja umożliwia nawinięcie większej ilości drutu, dzięki czemu w momencie jego przerwania szybko można go wymienić na nowy. Listwa prowadząca z szeroki zakresem regulacji pozwala precyzyjnie wyznaczyć linie cięcia, zaś dodatkowa przystawka umożliwia prowadzenia cięcia po okręgu. Nóż termiczny z blatem D3 to spora oszczędność czasu, wysoka precyzja oraz duża szybkość prowadzonych prac.

Cięcie powierzchni po liniach prostych: wzdłuż i w poprzek, pod kątem oraz przystawka do wycinania okręgów i półokręgów oraz innych dowolnych kształtów bez zamontowanych dodatkowych prowadzeń (zobacz film).

Zalety:

szeroka regulacja zakresu temperatury,

możliwość ustawienia urządzenia pod żądanym kątem,

duża precyzja cięcia,

dodatkowa przystawka umożliwia cięcie po okręgu.

Zastosowanie do cięcia:

styropianu,

styroduru,

pianki,

tworzyw sztucznych.   

Dane techniczne:

Moc: 35W

Temperatura - 0 do 550°C

Wymiary: 400*600mm

Waga: 4,8kg

Kabel: 2,30 m


Na zamówienie dostępne również wersje:

  • moc 30W, blat 40 x 80 cm, długość ostrza 330 mm (pod zamówienie możliwość innych wymiarów blatu

Ramię ma możliwość pochyłu pod kątem od 90° do 30° 

KARTA TECHNICZNA / PRODUKTU

 Opinie

 Opinie