Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Klej do blach ATK PU 021

Klej do dużych powierzchni blach surowych i malowanych z sobą i innymi materiałami.

100,00 zł
Brutto
488-1
Nowy
Dostępność: Dostępny
Producent ATK KLEJE

Twoim zadaniem jest remont domu, garażu lub domku letniskowego, którego dach, ściany lub wykończenia zostały wykonane z blachy? Łączenie materiałów, uszczelnianie, naprawa lub wykończenia takich obiektów mogą być problemem, jeśli nie posiadasz odpowiednich narzędzi. Klej do blachy ATK PU 021 powinien poradzić sobie doskonale z Twoim zadaniem. 

Klej do blachy ATK PU 021 służy do łączenia produktów stalowych i aluminiowych ze sobą lub z pianką, styropianem, styrodurem, elewacją malowaną, betonem, cegłą itp. Mnoga ilość zastosowań powoduje, że jest to asortyment uniwersalny, który powinien znaleźć się w każdym gospodarstwie domowym, w wyposażeniu specjalistów i firm remontowo-budowlanych.

W zestawie znajduje się:

  • klej do blachy ATK PU 021 w formie pasty,1kg
  • odtłuszczacz do tworzyw - 250 ml


Jest to niezbędna baza umożliwiająca rozpoczęcie pracy.

Wszystkie propozycje znajdujące się w naszym sklepie to produkty sprawdzone pod kątem jakości. Dysponują one najważniejszymi certyfikatami oraz atestami. W ten sposób możemy zapewnić Państwu gwarancję zadowolenia.

KARTA TECHNICZNA / PRODUKTU

ATK PU 021

Karta techniczna

 Opinie

 Opinie