Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Nóż termiczny do styropianu AT-250

Nóż do cięcia styropianów i styroduru do 25 cm.

861,00 zł
Brutto
Nowy
Dostępność: W magazynie
Producent RNTR

Ręczny nóż do cięcia styropianów EPS i styrodórów XPS - to niezawodne, wytrzymałe i w pełni profesjonalne urządzenie do zastosowania w branży reklamowej, motoryzacyjnej, tekstylnej czy przemyśle.

Szybka gotowość do pracy - nagrzewa się w ciągu kilki sekund

Ten kompaktowy i lekki nóż termiczny doskonale sprawdzi się w cięciu: sznurków, pianek, linek, taśm, lin, czy pasów. Intuicyjna i łatwa obsługa to niezaprzeczalne atuty noża AT-250. Ergonomiczny kształt nie męczy dłoni i znacznie podnosi wygodę użytkowania, zaś prosta konstrukcja ogranicza ryzyko awarii.

Sterowanie włączaniem i wyłączaniem, a także regulacja zakresu temperatury odbywa się przy pomocy jednego palca. Wystarczą 2-3 sekundy, aby ostrze noża nagrzało się i było gotowe do pracy. Szeroki zakres regulacji temperatury umożliwia idealne dostosowanie jej do ucinanego materiału, a gotowość do pracy sygnalizuje dioda. 

Komfort i łatwość obsługi

To znacznie większa wydajność, szybkość oraz komfort cięcia. Nóż tnie bardzo precyzyjnie, zachowując czyste i gładkie kanty. Ponadto materiał dzięki lekkiemu nadtopieniu nie rozwarstwia się i nie elektryzuje, co jest częstym efektem przy tradycyjnym cięciu. 

Nóż posiada odpowiednie zabezpieczenia, uniemożliwiające zastosowanie zbyt krótkiego lub zbyt długiego ostrza względem jego mocy. Najlepiej sprawdzi się w systemie pracy przerywanej.

Ostrza możliwe do założenia to: ostrze długie 20 cm i 15 cm.; szyna szeroka z ostrzem do 20-25 cm.W skład zestawu wchodzi:

1. Nóż termiczny AT-250 o mocy 250 W

2. Kluczyk imbusowy do wymiany ostrzy,

3. Walizka,

4. Szczoteczka do oczyszczania ostrzy,

5. Ostrze 25 cm,

6. Prowadnica do styropianu,

Zalety:

- wygodna i prosta obsługa,

- lekka i wytrzymała konstrukcja,

- szybka gotowość do pracy.

Dane Techniczne:

płaskie mocowanie ostrza,

moc: 250W

temperatura ostrza do 600°C,

płynna regulacja temperatury,

waga 0,4 kg,

włącznik spustowy,

hak do powieszenia.

 Opinie

 Opinie