Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Klej PDR do wyciągania wgnieceń ATK 115

Klej do wyciągania wgnieceń z karoserii PDR w zestawie z zmywaczem do usuwania kleju.

50,00 zł
Brutto
Nowy
Dostępność: Zapytaj o dostępność.
Producent ATK KLEJE

Klej do usuwania wgnieceń tzw. PDR.

W sklepie Ataszek.pl znajdziesz sprawdzony i mocny klej do wyciągania wgnieceń w karoserii samochodu. To produkt niezbędny w każdym warsztacie samochodowym. Przyda się on również mechanikom-amatorom, którzy uwielbiają spędzać dzień, doglądając swoje ukochane auto. Dzięki niemu Twój samochód zyska nowy, odświeżony wygląd. Klej do wyciągania wgnieceń w karoserii, dostępny w sklepie Ataszek.pl bardzo łatwo odchodzi od karoserii po spryskaniu zmywaczem z zestawu. Właśnie dlatego jest niezwykle praktyczny i łatwy w aplikacji.

Oferujemy również jego mocniejszą wersję – klej do napraw ATK 113. Dodatkowo zalecamy używanie pistoletu z regulacją temperatury 3350. Dzięki niemu dostosujesz lepkość oraz adhezję do powierzchni. Optymalna temperatura montażu powinna się natomiast kształtować na poziomie 160-180 stopni Celsjusza. W sprzedawanym przez nas w zestawie otrzymasz paczkę kleju o pojemności 1 kilograma oraz odtłuszczacz o pojemności 250 mililitrów. Zapraszamy do zakupu na stronie Ataszek.pl.

Łatwo i szybko połączymy grzybki. Bardzo łatwo odchodzi od karoserii po spryskaniu zmywaczem z zestawu.

Jeżeli chciałbyś najmocniejszy klej do napraw PDR to wybierz wersję ATK 113.

Temperatura montażu zalecana 160-180 stopni (maks. 200 stopni)

Zalecamy używanie pistoletu z regulacją temperatury 3350, którym dostosowujemy lepkość, adhezje do powierzchni.

Razem z paczką kleju - 1 kg - otrzymujesz odtłuszczacz na alkoholu 250 ml.

UWAGA:  Produkt jest dostępny wyłącznie pod zamówienie !

Wybierz lepszy wariant

Inni kupili też

 Opinie

Inni kupili też

 Opinie