Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Klej do łożysk KEMISKOL V640 10g

Klej do osadzania łożysk i małych śrub czerwony mocny do M8 gdzie szczelina wynosi do 0,05 mm. lub z aktywatorem do 0,1 mm. Używany głównie do osadzania nowych łożysk które normalnie się "wpija", a rzadka konsystencja pozwala na zachowanie produktu miedzy powierzchniami.

24,60 zł
Brutto
V640
Nowy
Dostępność: W magazynie
Producent kemisplus

Anaerobowy klej do łożysk KEMISKOL V640

Specjalna bardzo rzadka wersja kleju anaerobowego o najwyższej wytrzymałości do małych szczelin i spasowanych powierzchni jak osadzanie łożysk lub wkręcanie gwintów do M8 i drobnozwojowych.

Wersja o podwyższonej wytrzymałości na temperature do 180 stopni i 3 klasy demontowalności,  którą z zasady możemy odkręcić tylko po podgrzaniu.

Jeżeli łożysko ma luzy 0,1-0,2mm (tzw. konkretnie obluzowane - po włożeniu możesz przesunąć lekko na boki) to użyj wersji KEMISKOL V653.

dane-techniczne Dane Techniczne:

Wytrzymałość na ścinanie (N/mm²): 30 ≤ 35

Moment zerwania (Nm): 40 ≤ 50

Lepkość (cPS):  20 ≤ 45

Maksymalna szczelina (mm): 0,05

Zakres temperatur (°C): -60 ≤ +180

Klasa mocowania: 3

Opakowanie: 10g (pod zamówienie 50g oraz 250g)info Klasy mocowania w klejach anaerobowych:

1 - doszczelnianie gwintów i mocowanie z późniejszym łatwym odkręceniem (pozwala uszczelnić i/lub zamocowań przed samo-odkręcaniem się nakrętek, śrub i rur pod wpływem drgań i uderzeń

2 - tak samo jak pkt. 1,  jednak do odkręcenia używamy już klucza a gwint stawia dość duży opór,

3 - Jak  pkt: 1 i 2 jednak mocowanie jest na tyle mocne, że w wielu wypadkach nie ma możliwości odkręcenia, śruba może zostać zniszczona i/lub potrzebne jest podgrzanie powierzchnie gwintu do "spalenia" kleju. Tą klasę używamy także do wklejania łożysk, powierzchnie pasowych, zębatych i tulejowych.

Jeżeli masz:

- śrubę lub nakrętkę, którą zakręcamy przed odkręcaniem i doszczelnieniem wybierze V032 lub T333

- śrubę/nakrętkę wklejanie "na stałe" V653/ T674

- łożyska i tuleje - mała szczelina V640, większe luzy V653

- gwinty rurowe T138 lub na stałe T674

- W przypadku większej szczeliny niż maksymalna używana lub przyspieszenia klejenia przy miedzi, mosiądzu, brązu i stali nierdzewnej używamy AKTYWATOR 11 na jedną powierzchnie 0,1 mm na dwie do 0,15 mm.

 

 Opinie

 Opinie