Kategorie

Palniki gazowe i luty Kursy i szkolenia

Nowoczesne Techniki Łączenia Materiałów - Sklep Ataszek.pl

Zaopatrujemy firmy i klientów detalicznych w profesjonalne produkty w całej Europie

Istniejemy od 1990 r i jesteśmy zespołem pasjonatów z zakresu technik łączenia materiałów! 

Na co dzień zajmujemy się doradztwem i sprzedażą produktów nie tylko dla specjalistów, ale także majsterkowiczów i hobbystów.

Czego możesz spodziewać się na sklepie:

Spawarki i zgrzewarki - idealne rozwiązanie do naprawy twardych tworzyw sztucznych i elastycznych materiałów pokryciowych, od pojemników przemysłowych po elementy motoryzacyjne. Znajdziesz tu także pełen zasób akcesoriów od dyszy po narzędzia wspierające pracę a także pełen serwis i wsparcie!

 Tworzywa sztuczne - produkowane przez nas ponad 35 rodzajów spoiw ze 100% granulatu, dzięki czemu możesz być spokojny o jakość naszych produktów. 

Profesjonalne kleje przemysłowe- bazujemy na produktach niedostępnych w standardowej sprzedaży, dedykowanych dla majsterkowiczów i firm produkcyjnych. Dzięki nim naprawisz elementy praktycznie z każdej branży i gałęzi przemysłu. Dla wygodny przeglądania podzieliliśmy je na kleje wg: zastosowania, materiału czy bazy, z której powstały.

Dozowniki do nakładania produktów płynnych / półpłynnych i gęstych - zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie od testu po wdrożenie wg specyfikacji klienta.

Palniki na gaz MAP - wydajne i komfortowe narzędzia obsługujące wydajny gaz MAP przeznaczone  dla majsterkowiczów, warsztatów samochodowych i instalatorów, które przyspieszą Twoje prace.

Organizujemy szkolenia i prowadzimy dedykowany kanał Youtube, w którym znajdziesz materiały instruktażowe i szkoleniowe powstałe na podstawie naszych produktów. Wykonujemy także testy na przesłanych próbkach materiałów. 

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym, ponieważ nie prowadzimy sprzedaży produktów w ogólnodostępnych i specjalistycznych marketach 

AKTUALNOŚCI / BLOG

Jaką wybrać spawarkę do plastiku?

Jaką wybrać spawarkę do plastiku?

Wiele osób staje przed trudnym wyborem spawarki do plastiku. Dotyczy to także początkujących.

remove_red_eye 35708 odsłony
Jak stosować i jaki klej do gwintów wybrać ?

Jak stosować i jaki klej do gwintów wybrać ?

Szczegółowe omówienie klejów do połączeń gwintowych oraz uszczelnień.

remove_red_eye 15548 odsłony
doskonała-obsługa-klienta
szybki-kurier
ponad-30-lat-na-rynku
darmowa-dostawa

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.
Ładowanie...