Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
Firma Leister to szwajcarska firma produkująca zgrzewarki do tworzyw sztucznych do zastosowań przemysłowych przy takich pracach jak zgrzewanie plandek, banerów, membran dachowych, folii izolacyjnych itp.; spawania tworzyw sztucznych twardych i elastycznych jak wykładziny pcv. Dostarcza także nagrzewnice powietrza na linie produkcyjne do obkurczania i suszenia powierzchni.

leister-logotyp

Zadzwoń
 lub napisz jakie prace chcesz wykonywać, a my zajmiemy się resztą od doboru sprzętu po szkolenie twoich pracowników. Wszystkie sprzęty dostępne z pełną gwarancją na terenie całej Polski.


asystent

Zgrzewarki ręczne LEISTER

Leister TRIAC S


Najczęściej wykorzystywana jako spawarka do plastiku ale także można zgrzewać wykładziny i membrany.


Leister TRIAC AT / TRIAC PID

Używana jako zgrzewarka do plandek ze względu na wbudowany wyświetlacz i dlatego możemy dokładniej dobrać temperaturę co jest bardzo ważne przy zgrzewaniu


Leister TRIAC ST

Nowa wersja triac S, z bocznymi wlotami powietrza i unowocześnionym systemie sterującym.


Leister HOT JET S

Kompaktowa spawarka do tworzyw sztucznych - wykorzystywana głównie przy spawaniu plastików i wykładzin pcv oraz prac produkcyjnych przy obkurczaniu izolacji / rurek termokurczliwych. Małe poręczne urządzenie nawet do trudno dostępnych miejsc.


Leister DIODE S / Diode PID / Labor S / Welding PEN S/R

Seria spawarek z zewnętrznym zasilaniem powietrza dla większej wygody użytkowania. W ręku trzymamy tylko rękojeść z grzałką cały system powietrza pochodzi od dmuchawy boczno kanałowej lub kompresora dzięki czemu można pracować non stop np. bez konieczności wymiany szczotek. Wersja PID z wyświetlaczem LCD dla lepszej regulacji temperatury.


Leister ELECTRON ST

Ręczna dmuchawa gorącego powietrza zapewniająca dużo wydajność. Stosowana do wygrzewania powierzchni np. układania wykładzin w rogach, podgrzewania powierzchni czy nawet ręcznego obkurczania paczek.Ekstrudery - wytłaczarki ręczne

Leister WELDPLAST S1 / S2 / S2 PVC / TPO

Najwyższa seria ekstruderów tej firmy, zaopatrzona w duży wyświetlacz na którym możemy regulować temperaturę masy i powietrza niezależnie. Połączenie kompaktowych wymiarów i wydajności. Wersje PCV i TPO są przeznaczone dla tego typu tworzyw zapewniając dodatkową ochronę części wewnętrznych przy spawaniu tymi tworzywami. Opcjonalne są buty spawalnicze służące do kątowego spwania ułatwiające prowadzenie ekstrduera w trudno dostępnych miejscach.


Leister FUSION 2 / 3 / 3C

Seria prostych ekstruderów do różnych prac także ziemnych z wydłużonym prowadzeniem w wersji 3C zwłaszcza do membran - geomembran PEHD itp. folii izolacyjnych. Temperatura masy i powietrza regulowana po przez jedno pokrętło oraz drugie służące do regulacji wydajności - dzięki takiemu zestawowi sprzęt jest bardzo prosty w obsłudze dlatego polecany zwłaszcza do budownictwa.Zgrzewarki automatyczne

Leister VARIMAT S2/ VARIANT / Leister UNIPLAN / UNIROOF / UNIMAT /TAPEMAT / SEAMTEK / HEMTEK / BITUMAT / Leister UNIFLOOR

Seria zgrzewarek samojezdnych do zgrzewania plandek, banerów, membran dachowych - folii izolacyjnych pcv hydroizolacyjnych i basenowych. Model dobieramy w zależności od prac do jakich ma służyć i obciążenia pracy. Ważne także by dobrać odpowiednią szerokość zgrzewu np. do banerów 20-30mm, do dachów najczęściej 40mm; a jak będzie produkcja dmuchańców dobierzemy HEMTEK do jeszcze szybszej pracy. I bardzo ciekawe urządzenie czyli bitumat do zgrzewania pap bez ogniowe.


Leister Twinny / Geostar / Comet / 

Seria zgrzewarek do geomembran najczęściej z polietylenu PEHD HDPE - czyli zgrzewania folii ziemnych izolacyjnych. Mamy tu także wybór czy zgrzewarka ma zgrzewać na klin grzewczy czy klin podgrzewany powietrzem. Małe kompaktowe modele pozwalają pracować w wykopach 
Nagrzewnice i dmuchawy powietrza

Leister AIRPACK / SILENCE / ROBUST / ASO / MINOR

Dmuchawy powietrza do zasilania nagrzewnic LHS, LE i DF oraz spawarek ręcznych typu DIODE i LABOR. Dmuchawa musi zostać ściśle dobrana do modelu nagrzewnicy oraz wyliczonej wydajności tak by urządzenie działało prawidłowo oraz powierzchnie które chcemy podgrzać. Trzeba pamiętać o tym ponieważ każda nagrzewnica ma minimalną wydajność powietrza którą musimy dostarczyć by nie spalić układu. 


Leister HOTWIND / MISTRAL / VULCAN

Nagrzewnice powietrza do obkurczania i innych prac przemysłowych z własnym zasilaniem powietrza. Nie trzeba dobierać już zewnętrznej dmuchawy całość jest zabudowana.


Leister LHS / LE / DF - flanszowe

Nagrzewnice przemysłowe powietrza do różnych prac gdzie trzeba podgrzać powierzchnie. W zależności od planowanej wydajności dobieramy odpowiednią nagrzewnice oraz dmuchawę powietrza tak by całość współgrała z sobą - przez co mamy duże pole manewru przy doborze np. mały wylot nagrzewnicy mocniejsza dmuchawa tak by prócz grzania nastąpił efekt zdmuchnięcia np. wilgoci lub duża nagrzewnica  z większym wylotem obejmująca szerszą powierzchnie i taka sama dmuchawa przy np. obkurczaniu rurek termokurczliwych kapturów itp.

Skontaktuj się z nami na maila bosite@ataszek.pl lub telefonicznie 795-050-921 powiedz jakie masz pracę całą resztę zrobimy MY.

Produkty marki LEISTER


1 843,77 zł