UWAGA: Ze względu na sytuację ODBIÓR OSOBISTY - zawieszony. Brak wysyłek w dniach 10.04 - 13.04 (święta)

Od ponad 30 lat dostarcza profesjonalne podgrzewacze na gorące powietrze do niemal wszystkich krajów świata.

Zakład produkcyjny znajduje się w Solingen gdzie jest montaż urządzeń.Zadzwoń lub napisz jakie prace chcesz wykonywać, a my zajmiemy się resztą od doboru sprzętu po szkolenie twoich pracowników. Wszystkie sprzęty dostępne z Polskiej dystrybucji wraz z pełną gwarancją na terenie całej Polski.


Zgrzewarki ręczne

FORSTHOFF Oval-Q / Oval-H /  Quick-L/ Vento-H /Vento-Q / Vento-HB / Quick S electronic / Quick L electronic /  Oval-HB / Robust-L / Hot AIR S / Mini electronic

Seria zgrzewarek ręcznych z wyjściem 30mm. - czyli znormalizowane dysze profesjonalne. W zależności jaką pracę chcemy wykonać taką zakładamy dyszę czyli dysze zwężające z wyjściem 5mm służą do spawania tworzyw sztucznych i elastycznych jak wykładziny pcv, dysze płaskie 20 i 40 mm. do zgrzewania banerów, plandek, membran dachowych folii izolacyjnych i folii basenowych PCV.


FORSTHOFF Oval-G / Vento-G / Grand S electronic

Nagrzewnice ręczne powietrza o dużej wydajności z zintegrowanym nadmuchem służące do rożnych prac gdzie potrzebne jest gorące powietrze jak układanie wykładzin podłogowych, obkurczanie koszulek termokurczliwych, gięcie tworzyw sztucznych itp.. Możliwość założenia dodatkowych dysz rozszerzają zakres stosowania np. do zgrzewania membran dachowych z szeroką aż 6-8cm zakładką. 

Zgrzewarki samojezdne

FORSTHOFF P 2 / DB / F / D

Zgrzewarki automatyczne do zgrzewania materiałów elastycznych typu banery, plandeki, membrany dachowe, folie basenowe i inne folie izolacyjne na zakładkę od 20 do 45mm. oraz taśm wzmacniających w plandekach. Wyjątkiem jest tu model F który stosujemy przy spawania prostych długich odcinków wykładzin podłogowych czyli na sznur fi4 pcv elastycznego.

Podgrzewacze powietrza Fostrhoff typ 3000 / 5000 / 3000E / 7500

Nagrzewnice powietrza bez zintegrowanej dmuchawy na linie produkcyjne do obkurczania i wygrzewania powierzchni.