HERZ - firma produkująca urządzenia do zgrzewania i spawania tworzyw sztucznych ręcznych i automatycznych oraz nagrzewnic i zgrzewarek doczołowych. Sprzęt do zastosowań przemysłowych i hobbystycznych.

Zadzwoń lub napisz jakie prace chcesz wykonywać, a my zajmiemy się resztą od doboru sprzętu po szkolenie twoich pracowników. Wszystkie sprzęty dostępne z Polskiej dystrybucji wraz z pełną gwarancją na terenie całej Polski.


HERZ RION DIGITAL

Ręczna zgrzewarko spawarka do spawania i zgrzewania w zależności od założonej dyszy możemy spawać tworzywa sztuczne twarde i elastyczne, zgrzewać plandeki i banery, membrany dachowe i folie basenowe. Wersja DIGITAL  wyposażona w dodatkowy wyświetlacz dla jeszcze lepszej kontroli temperatury.


HERZ ERON

Mocna nagrzewnica ręczna do obkurczania i podgrzewania powierzchni, wszędzie tam gdzie potrzebne jest duża wydajnośćw w kompaktowej obudowei


HERZ MARON / WELDON

Spawarki do tworzyw sztucznych z zewnętrznym zasilaniem powietrza do większej wygody podczas pracy.


Zgrzewarki samojezdne 

HERZ Planon digital / Roofon digital i R / LARON / MION / COMON /PROTON / SOLON

Zgrzewarki samojezdne do zgrzewania banerów i plandek, membran dachowych i folii izolacyjnych oraz geomembran ziemnych. W zależności od obciążenia prac dobieramy odpowiednią wersje urządzenia.


Ekstrudery ręczne - wytłaczarki do spawanie tworzyw

EXON 1 / 2A / 3A / 5002 CS / 6007 CSP

Ręczne wytłaczarki do spawania tworzyw sztucznych sztywnych płyt typu PP, PE i PVC oraz elastycznych jak geomembrany PEHD


Nagrzewnice powietrza

HERZ compact

Nagrzewnica do podgrzewania i obkurczania powierzchni wraz z swoim zasilaniem powietrza.


HERZ S21 / S32 / S36 / M50 / L62 / XL92

Nagrzewnice z zewnętrznym doprowadzeniem powietrza dzięki czemu możemy dokładnie dobrać wydajność potrzebną do wygrzewania powierzchni.

W ofercie firmy także.

Zgrzewarki doczołowe - lustra grzejne.