Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Wypełniacz do klei cyjanoakrylowych ATK FILL

Wypełniacz - posypka do klei cyjanoakrylowych.  Stosujemy jako wypełniacz przy otworach i klejeniu w drewnie, metalu i plastiku oraz jako wzmocnienie powierzchni przy łączeniu dwóch oddzielnych powierzchni posypując pachwinowo.

15,00 zł
Brutto
FILL35
Nowy
Dostępność: Dostępny
Producent ATK KLEJE
Wybierz Opakowanie

Specjalistyczny preparat w postaci proszku, który jako dodatek do kleju ATK FIX ma za zadanie wypełniać ubytki oraz wzmacniać klejenie poprzez rozwinięcie powierzchni. Po utwardzeniu można spoinę obrabiać np. pilnikiem lub szlifować. Często stosowany do klejenia tworzyw typu PUR, ceramiki, szkła i metali. Daje spoinę twardą i sztywną. Specjalnie dobrana kompozycja powoduje najwyższe właściwości dostępnego na rynku.

Stosujemy na 2 sposoby:

- najpierw wypełniamy szczelinę później lejemy klej - utwardzamy ( jedna warstwa do ok. 5 mm tak by proszek wchłonął cały klej - później operację można powtórzyć)

- najpierw polewamy cyjanoakrylem później sypiemy proszek ( stosowanie jak powyżej)

Pamiętaj o okularach i ochronie osobistej ponieważ przy utwardzaniu wydziela się bardzo wysoka temperatura.

Dostępne opakowania:

  • 35g
  • 60g

pytania-faq  Zobacz pytania dotyczące klejów przemysłowych (FAQ)


artykuł-blog Wpisy na blogu o produkcie:

Wkrótce.

Inni kupili też

 Opinie

Inni kupili też

 Opinie