Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Klej termotopliwy ogólny ATK 5011

Klej termotopliwy Hot Melt - dobra jakość w rozsądnej cenie.

32,00 zł
Brutto
258-0
Nowy
Dostępność: Dostępny
Producent ATK KLEJE

Są takie miejsca, w których tradycyjne metody klejenia zawodzą, a miejsce popularnych łączników muszą zastąpić kleje specjalistyczne. Klej termotopliwy ATK 5011 do zastosowania ogólnego to przykład spoiwa do zadań specjalnych. Klejenie mebli, szkła, kamienia czy metalu nie jest już żadnym wyzwaniem. Wystarczy, że skorzystasz z pomocy klejów na gorąco (hot melt), by w łatwy sposób połączyć trwale dwie dowolne powierzchnie.

Roztopiona pod wpływem wysokiej temperatury laska kleju uniwersalnego ATK 5011 w szybki sposób zapewni Tobie najwyższą siłę łączenia, jednocześnie pozwalając na dokładne wypozycjonowanie elementów przed zawiązaniem, co niezwykle ważne dla niewprawionych użytkowników, którzy z klejami przemysłowymi nie mieli jeszcze doświadczenia. Jeżeli szukasz dobrego, uniwersalnego kleju termotopliwego w świetnej cenie, to zdecydowanie ATK 5011 będzie doskonałym wyborem. Kilogram 11 mm sztyftów z klejem w wydajny sposób pokryje nawet największe zapotrzebowanie. 

Do materiałów:

-metale

-drewno

-tworzywa

-papier/tektura

-szkła/ceramika/kamień

- i inne

Forma: laska/sztyft 11mm/ długość: 30 cm

Kolor: Bezbarwny / Przezroczysty

Kleje sprzedawane są w opakowaniach 1kg.

KARTA TECHNICZNA / PRODUKTU

Karta Technika Klej 5011

Klej Termotopliwy

Inni kupili też

 Opinie

Inni kupili też

 Opinie