Klej termotopliwy ATK 5011 - 1kg

36,90 zł (brutto)
30,00 zł (netto)
Brutto

Klej termiczny do ogólnego zastosowania np. klejenie kartonów, florystyczny itd.; lepsza wytrzymałość w porównaniu do innych klei na rynku.

ATK5011
15 Przedmioty
Nowy
Dostępny
Do darmowej dostawy pozostało: 300,00 zł .
Otrzymujesz darmową dostawę!
Wysyłka w 24h !

Szybka Wysyłka!

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Klej do pistoletu 11mm - ATK 5011

przezroczystysztyft-11-mmstandardowy-wymiar

Są takie miejsca, w których tradycyjne metody klejenia zawodzą, a miejsce popularnych łączników muszą zastąpić kleje specjalistyczne. Klej termo-topliwy ATK 5011 do zastosowania ogólnego to przykład spoiwa do zadań specjalnych. Klejenie mebli, szkła, kamienia czy metalu nie jest już żadnym wyzwaniem. Wystarczy, że skorzystasz z pomocy klejów na gorąco (hot melt), by w łatwy sposób połączyć trwale dwie dowolne powierzchnie.

Roztopiona pod wpływem wysokiej temperatury laska kleju uniwersalnego ATK 5011 w szybki sposób zapewni Tobie najwyższą siłę łączenia, jednocześnie pozwalając na dokładne wypozycjonowanie elementów przed zawiązaniem, co niezwykle ważne dla niewprawionych użytkowników, którzy z klejami przemysłowymi nie mieli jeszcze doświadczenia. Jeżeli szukasz dobrego, uniwersalnego kleju termo-topliwego w świetnej cenie, to zdecydowanie ATK 5011 będzie doskonałym wyborem. Kilogram 11 mm sztyftów z klejem w wydajny sposób pokryje nawet największe zapotrzebowanie. 

Do materiałów:

-metale

-drewno

-tworzywa

-papier/tektura

-szkła/ceramika/kamień

- i inne

Forma: laska/sztyft 11 mm / długość: 30 cm

Kolor: Bezbarwny / Przezroczysty

Temperatura pracy: 140 a 180 stopni

Kleje sprzedawane są w opakowaniach 1 kg.

chat Komentarze (0)