Szeroka gama sprzętu jak spawarki do plastiku, zszywarki oraz urządzenia do wgrzewania i nagrzewnice powietrza.

atk-sprzęt

AT-8032 - zastąpiony modelem AT-600


Tego modelu nie trzeba przedstawiać, bowiem zyskał on dużą popularność ze względu na swój stosunek jakości do ceny. Zaletą tego urządzenia jest jego wielkość - początkujące osoby mogą spokojnie rozpocząć przygodę ze spawaniem. Posiada dwie regulację: wydmuchu, oraz temperatury. Sprzęt dedykowany jest do domowych, prostych zastosowań oraz mini warsztatach. Atutem jest także długi przewód, który bez problemu można przedłużyć. W komplecie standardowo 3 dysze redukcyjne oraz zestaw spoiw do plastiku.
AT-600


Budową zbliżony model do modelu AT-8032 jednak jest on urządzeniem zdecydowanie lepszym i przeznaczonym do prac średnio-zaawansowanych. Na dużą uwagę zasługuje fakt, iż urządzenie rozgrzewa się do temperatury 600 stopniLekka konstrukcja ułatwia pracę i nie powoduje komfort zwłaszcza podczas dłuższych napraw. Całość posiada silnik bez-szczotkowy co znacząco zwiększa żywotność urządzenia. Możemy bez problemu dopasować temperaturę do tworzywa na cyfrowym wyświetlaczu. Po skończonej pracy urządzenie skorzysta z funkcji samo wychładzającej.

AT-600 spawarka do plastiku

Wydajność do 35 l/min.
Długość węża 1,45 m
Temperatura do 600°C
Wymiary 320x205x60 mm


AT-951


Bardzo wydajna skrzynkowa spawarka do plastiku, następca modelu 950, najmocniejsza wśród stacjonarnych spawarek skrzynkowych. Idealnie sprawdza się jako uzupełnienie ręcznych spawarek w warsztatach usługowych czy serwisach samochodowych lub jako samodzielne urządzenie do prac o średnim natężeniu. Posiada bardzo długi wąż, o połowę dłuższy od standardowych węży używanych w spawarkach skrzynkowych przez co znacząco zwiększa mobilność i komfort użytkowania. Posiada funkcję automatycznego wychłodzenia po wyłączeniu.

AT-951

Wydajność do 45 l/min.
Długość węża 1,45 m
Temperatura do 500°C
Wymiary 160x95x145 mm


AT-852


Idealny model dla użytku domowego, o wysokim stosunku ceny do jakości urządzenia, dzięki któremu możemy we własnym zakresie reperować uszkodzone elementy. Cichy i poręczny model z wyświetlaczem który poradzi sobie z wszystkimi elementami z plastików termoplastycznych, nie tylko w motoryzacji - zderzakami, lampami, owiewkami w motorach, grilami, itp. ale chociażby meblami ogrodowymi czy sprzętem agd. Co ważne model ten posiada dodatkowe zabezpieczenie przed przepięciami i automatyczne wychładzanie urządzenia tak by przez nie uwagę nie przepalić grzałki.

 • wyświetlacz temperatury
 • pompa powietrza w sterowniku

AT-852-skrzynkowa-spawarka-do-spawania-plastiku

Wydajność 30 l/min.
Długość węża 1 m
Temperatura do 500°C

AT-852d+


Ulepszona, odświeżona wersja popularnej spawarki do plastików AT-852. Ten zestaw jest wystarczający do większości podstawowych, nie trudnych napraw występujących w warsztatach czy gospodarstwie domowym. Nie wielkie wymiary i niska głośność urządzenia znacząco poprawia kulturę pracy. Rękojeść spawarki jest poręczna i wygodna w użytkowaniu. Temperaturę pracy odczytać można za pomocą czytelnego wyświetlacza LED. Bardzo popularny model ze względu na stosunek jakości do ceny.

spawarka do plastiku - 852d+

Wydajność 30 l/min.
Długość węża 1 m
Temperatura do 500°C
Wyświetlacz LED TAK


AT-857 - model zastąpiony: AT-852D+, AT-858D+, AT-951at-857.jpg


Wydajna i poręczna spawarka do plastiku przeznaczona dla osób które rozpoczynają przygodę ze spawaniem plastiku. Posiada płynnie regulowaną temperaturę oraz wydmuch powietrza. Jej cechą charakterystyczną jest także długi kabel (170cm) pozwalający na pracę przy dużych elementach. Jej moc to 700W a maksymalna temperatura jaką może osiągnąć wynosi 450 stopni Celsjusza.
AT-3000 - model zastąpiony: AT-3500, AT-4500


Bardzo mocna spawarko-zgrzewarka do prac półprofesjonalnych, domowych, hobbystycznych itp.. Jest to sprzęt który ma dużą wydajność i temp. (do 650 stopni) przez co naprawianą część możemy bardzo szybko zespawać jeżeli zajdzie potrzeba dogiąć na ciepło pęknięte miejsce spawania a także zgrzewać plandeki, banery, foliie itd. Jako jedne z nie licznych tego typu zgrzewarek posiada dodatkowy filtr powietrza z obu stron, dlatego nawet w miejscach o lekkim zapyleniu możemy pracować bez problemu. Co ważne chwyt kątowy pozwala w wielu miejscach wygodniej wykonać naprawę. 

Dane techniczne:

 • model: AT-3000
 • 2000W
 • wydmuch 300 i 500l/min
 • temp. do 650 stopni
 • wyświetlacz temperatury
 • waga 0,75kg

Stosowana do:

 1. spawania plastików
 2. zgrzewarka do plandek
 3. zgrzewarka do banerów
 4. spawarka do wykładzin pcv.

AT-3500


Ulepszony spadkobierca modelu AT-3000. Znakomity wybór do prac o lekkim i średnim natężeniu. Posiada rurę osłonową oraz osłonę dłoni dzięki czemu zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa pracy. Posiada bogate wyposażenie - wyświetlacz oraz regulowane za pomocą przycisków wydmuch i temperaturę dające szerokie możliwości dostosowania parametrów pracy.

Dużym atutem urządzenia jest duża żywotność oraz tania eksploatacja urządzenia.

Moc 2000W/230V
Wydmuch do 500 l/min.
Temperatura 70-650°C
Wylot 35 mmAT-4000 - model zastąpiony: AT-3500, AT-4500


Zgrzewarka do plandek i banerów AT-4000 to aktualnie jedno z najpopularniejszych, a jednocześnie najmocniejszych zgrzewarek tego typu. Charakteryzuje się dużą mocą, wytrzymałością oraz precyzją zgrzewania. Trwała konstrukcja wykonana z poliamidu zwiększa odporność na uszkodzenia. Wysoka ergonomia zapewnia komfort użytkowania zgrzewarki. Pistoletowy kształt pokryty specjalną gumową warstwą gwarantuje pewny chwyt i nie męczy dłoni nawet podczas długiej pracy. Regulacja temperatury oraz cyfrowy wyświetlacz umożliwiają pełną kontrolę nad tym parametrem. Zgrzewarka AT-4000 jest dedykowana zarówno do domowego użycia jak i dla profesjonalistów. Jej konstrukcja umożliwia spawanie przy użyciu spoin uniwersalnych, jak również standardowych.

spawarka kątowa AT-4000

Moc 2000W/230V
Wydmuch 5-stopniowy
Temperatura 50-630°C
Wylot 35 mm
AT-4500


Rewolucyjne urządzenie, które znajdzie zastosowanie jako zgrzewarka do banerów, plandek a także spawarka do wykładzin PVC. Zwiększona moc oraz bardzo dobre parametry techniczne stawiają ten model wysoko w rankingu spawarek kątowych na rynku. Urządzenie posiada silnik szczotkowy oraz ceramiczną grzałkę. Temperaturę i wydmuch regulujemy ręcznie. 

spawarka kątowa AT-4000

Moc 2200W/230V
Wydmuch 2-stopniowy
Temperatura 80-630°C
Wylot 35 mmZszywarka do plastiku SP2 - 
ze specjalną stopką do wgrzewania tworzywa


Zszywarka na gorąco przyspiesza naprawy po przez wstępne złączenie dwóch powierzchni, dzięki czemu nie potrzebujemy innych narzędzi czy nawet drugiej osoby do pomocy, jest to szczególnie przydatne w momencie naprawy małych elementów np. uchwyty do lamp i bardzo dużych jak np. pęknięty wzdłuż zderzak. Do tej pory trzeba było podklejać taśmą, mocować w imadła czy spinać klipsami spawany element, z pomocą zszywarki wystarczy wtopić kilka zszywek by wypoziomować pęknięte powierzchnie i szybko przejść do dalszej części naprawy.
sp2-ataszek-zszywarka

Najważniejsze zadania:

 • wstępne łączenie tworzyw sztucznych przed spawaniem, klejeniem i zgrzewaniem
 • zastępuje taśmy mocujące, imadełka, klipsy, szczypce, śruby stolarskie i inne metody mocowania pękniętego elementu

Napięcie 230V
Długość kabla od sterownika 3 m
Regulacja mocy 3 stopnie
Wymiary 40x19x19 cm
Waga 4 kgZszywarka do plastiku SP3 - zastąpiona modelem SP2


Poprawiona i zmodernizowana wersja modelu SP2. Jest to model w którym poprawiono moc oraz dodatkowo wyposażono w specjalną stopkę do wgrzewania elektrody uniwersalnej i siatki stalowej. Z tym modelem możesz wybierać z pośród 10 rodzajów zszywek do plastiku. 

zszywarka sp3

Napięcie 230V
Długość kabla od sterownika 3 m
Regulacja mocy 3 stopnie
Moc 70W
Waga 4,3 kg


Wgrzewarka plastiku HOT IRON
  60W/100W


Innowacyjna spawarko-wgrzewarka do tworzyw sztucznych Hot Iron. Przeznaczona do napraw tworzyw trudno-spawalnych bądź niespawalnych za pomocą spoiwa U-Flex oraz napraw elementów z tworzywa PUR. Możliwe jest również wgrzewanie wszystkich pozostałych tworzyw jako alternatywa dla spawania dzięki czemu można pracować również w sytuacji gdy nie możemy użyć np. nadmuchu gorącego powietrza.

wgrzewarka hot iron

 • bezstopniowa regulacja mocy
 • trwałe miedziane dysze
 • niska waga
 • bezgłośne działanie

Moc 60W/100W/230V
Maksymalne obciążenie 500W
Przewód do sterownika 1,2 m
Przewód zasilający 1,5 m


Spawarka gazowa do plastiku ATK


Jedyna spawarka do plastiku nie wymagająca zewnętrznego zasilania, przez co możemy jej używać w "terenie" bez dostępu do prądu czy nawet agregatu. Jedyne urządzenia tak lekkie i poręczne bez dodatkowych kabli dzięki czemu możemy jej używać w trudno dostępnych miejscach. Bardzo często stosowana jako druga, pomocnicza spawarka w warsztacie lub punkcie usługowym do modelu BOSITE-D lub BOSITE-S.

 • do spawania tworzyw do 4-5 mm grubości
 • brak jakichkolwiek elementów potrzebujących zewnętrznego zasilania
 • płynna regulacja temperatury
 • do prac domowych, hobbystycznych i warsztatowychSpoiwa do spawania plastiku 


Spoiwa w odcinkach do spawania tworzyw sztucznych rożnych kształtów, rodzai i kolorów. Wszystkie druty produkujemy z czystego granulatu bez żadnych domieszek wypełniających. Przy spawaniu mogą mieć Państwo pewność co do jakości końcowego wyrobu.

Wykonujemy również spoiwa na zamówienie, możemy wyprodukować każdy rodzaj tworzywa w pełnej gamie kolorów, specjalnie dobrany dla Państwa potrzeb. Jeżeli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie stosownego dla siebie spoiwa, nie ma kształtu, rodzaju lub koloru odpowiadającego Państwa wymaganiom, prosimy o kontakt z naszą firmą.

Pomożemy również dobrać odpowiednie druty do danego zastosowania np. do naprawy zbiorników, czy zderzaków.

gotowe zestawy spoiw

Uwaga:  Tworzywa wyprodukowane są w Polsce, 100% granulatu.

Dostępne kształty: Pasek 8mm, Trójkąt 3,5mm, Trapez 3mm (pod zamówienie)

Gramatury: 100g, 500g, 1000g

W ofercie dostępne są także GOTOWE ZESTAWY DO SPAWANIA PLASTIKUZobacz cennik i rodzaje - spoiwo do plastiku


Przemysłowe nagrzewnice powietrza 1200W, 2100W, 3300W


Nagrzewnice powietrza przeznaczone do montażu na liniach produkcyjnych i ręcznego zastosowania w zależności od potrzeb. Przeznaczone do prac ciągłych 24h./7dni/365dni w roku. Dzięki wyodrębnieniu dmuchawy na zewnątrz nagrzewnice są lżejsze i bardziej poręczne, niezastąpione wszędzie tam gdzie jest potrzebne ciepłe/gorące powietrze.

Elektryczna nagrzewnica powietrza

Zastosowanie:

 • zmiękczanie powierzchni
 • sterylizacja i odkażanie
 • czyszczenie i zdmuchiwanie
 • topienie i aktywacja powierzchni
 • gięcie i formowanie (np. tworzyw sztucznych)
 • suszenie (powierzchni, pojemników, kontenerów itd.)
 • obkurczanie (folii, rękawów foliowych, rurek termokurczliwych, nalepek, opakowań)
 • uszlachetnianie - wygładzanie czy nabłyszczanie np. tworzyw sztucznych i innych powłok
 • wygrzewanie powierzchni i innych powłok (np. przed innym procesem produkcyjnym - nakłanianie klejów)
 • przyspieszanie procesów przez zwiększenie temperatury produktu lub powierzchni (np. wygrzewanie klejów)

Stosowane w branżach:

 • spożywczej - obkurczanie nalepek, przedmuchiwanie itp. procesy
 • motoryzacyjnej - wstępne podgrzewanie powierzchni i utwardzanie klejów
 • meblarskiej - utwardzanie klejów, obkurczanie palet
 • medycznej - sterylizacja
 • elektrycznej i elektronicznej - obkurczanie rurek
 • chemicznej i przetwórstwa tworzyw ( podgrzewanie powierzchni i wyprasek oraz odlewów)
 • budowlanej - obkurczanie palet, zapobieganiu zbyt szybkiemu stygnięciu

Właściwości nagrzewnic:

 • prosta i niezawodna konstrukcja
 • łatwa instalacja na linii produkcyjnej lub do zastosowania ręcznego dzięki otworom montażowym
 • brak skomplikowanej i zawodnej elektroniki
 • łatwa i szybka zmiana temperatur od 20 do 650 stopni
 • wylot 36 mm ( możliwość założenia dysz)
 • wlot powietrza 19,5 mm
 • niskie koszty eksploatacji

ModelMocWydajność
AT1200 2100W 200 l/min
AT2100 2100W 250 l/min
AT3300 3300W 300 l/min


Dmuchawy powietrza PO


Dmuchawy wysokiego ciśnienia (ssąco-tłoczące) stosuje się w bardzo wielu zastosowaniach. Charakteryzują się wysoką wydajnością przy niskim zużyciu energii (nawet kilkadziesiąt procent wydajniejszą w stosunku do podobnych konstrukcji). Może pracować w każdych warunkach, nawet na dworze a w przypadku dużego zapylenia wystarczy założenie dodatkowego filtra lub doprowadzenia świeżego powietrza z zewnątrz. Pompa jest bezolejowa dlatego też dmuchane powietrze jest czyste nie w większości przypadków nie trzeba go dodatkowo filtrować.

Zastosowanie:

 • zasilanie nagrzewnic powietrza i zewnętrznych spawarek
 • chłodzenie urządzeń i powierzchni
 • przedmuchiwanie i czyszczenie
 • napowietrzanie
 • wymiana powietrza, dostarczanie świeżego

Cechy:

 • bezolejowe
 • bezobsługowe
 • duże ciśnienie powietrza przy niskim zużyciu energii
 • napowietrzania
 • praca nawet w trudnych warunkach
 • elementy cylindrów i tłoków pokryte specjalną powłoką zmniejszającą tarcie co jednocześnie obniża zużycie energii i większą wydajność przy pobieranej mocy

dmuchawy-tabela

Modele wycofane/zastąpione

AT 2000 - wybierz AT 3500 / AT 4500

AT 3000 - wybierz AT 3500 / AT 4500

AT 8032 / AT 8032 ++ - wybierz AT 858 / AT 852D+ / AT 951

AT 857 / AT 857D - wybierz AT 858D+ / AT 852 / AT 951