Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Noże termiczne

Wykonywanie precyzyjnych cięć na takich materiałach jak elastyczne czy też spienione tworzywa sztuczne wymaga stosowania specjalnych narzędzi pomocniczych. W przypadku sznurów, styropianów, taśm czy też styropian dokładne cięcie jest bardzo istotne. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tym tematem zajrzyjcie do naszej oferty, w której znajdziecie wysokiej jakości nóż termiczny zapewniający sprawne i szybkie wycinanie.


Proponujemy Państwu zarówno ręczne jak stacjonarne noże, które umożliwiają cięcie materiałów na gorąco. Dzięki swoim właściwościom oferowany przez nas nóż termiczny pozwala estetycznie wykonać całe zadanie. Taka metoda wykorzystuje gorącą temperaturę, która pochodzi z nagrzewania się noża. Cięcie w takich warunkach jest bardzo precyzyjne, a przez to, że pod wpływem temperatury topi się dany materiał można uzyskać doskonały jego wygląd. Metoda cięcia na ciepło jest bardzo korzystna, a gdy wykorzystacie Państwo wysokiej jakości nóż z naszej oferty zyskacie idealne efekty.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Cięcie gorącym drutem oporowym
07 Nov
Cięcie gorącym drutem oporowym
Na rynku istnieje szereg urządzeń do cięcia na gorąco. Testowaliśmy już [...]
Czytaj więcej
5 błędów podczas klejenia tworzyw
02 Oct
5 błędów podczas klejenia tworzyw
W ostatnim artykule pokazaliśmy typowe błędy podczas spawania plastiku. [...]
Czytaj więcej