Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Noże termiczne

Wykonywanie precyzyjnych cięć na takich materiałach jak elastyczne czy też spienione tworzywa sztuczne wymaga stosowania specjalnych narzędzi pomocniczych. W przypadku sznurów, styropianów, taśm czy też styropian dokładne cięcie jest bardzo istotne. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tym tematem zajrzyjcie do naszej oferty, w której znajdziecie wysokiej jakości nóż termiczny zapewniający sprawne i szybkie wycinanie.


Proponujemy Państwu zarówno ręczne jak stacjonarne noże, które umożliwiają cięcie materiałów na gorąco. Dzięki swoim właściwościom oferowany przez nas nóż termiczny pozwala estetycznie wykonać całe zadanie. Taka metoda wykorzystuje gorącą temperaturę, która pochodzi z nagrzewania się noża. Cięcie w takich warunkach jest bardzo precyzyjne, a przez to, że pod wpływem temperatury topi się dany materiał można uzyskać doskonały jego wygląd. Metoda cięcia na ciepło jest bardzo korzystna, a gdy wykorzystacie Państwo wysokiej jakości nóż z naszej oferty zyskacie idealne efekty.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
06 Aug
Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
Kolejna część poradnika, w której podpowiadamy jaka spawarka do plastiku [...]
Czytaj więcej
Zgrzewanie folii basenowej
05 Jul
Zgrzewanie folii basenowej
Poznaj zgrzewarkę do folii basenowe BOSITE PLAN i wykonuj zgrzew [...]
Czytaj więcej