Klej do deski rozdzielczej kokpitu U-800

126,85 zł (brutto)
103,13 zł (netto)
Brutto

Klej do desek rozdzielczych - kokpitów samochodowych do przyklejania skór, ekoskór i tkanin typu alkantara.

33 Przedmioty
Nowy
Dostępny
Do darmowej dostawy pozostało: 300,00 zł .
Otrzymujesz darmową dostawę!
Wysyłka w 24h !

Szybka Wysyłka!

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Klej do klejenia deski rozdzielczej ATK U-800

Jedyny klej do desek rozdzielczych wytrzymujący nawet 180 stopni, przez co nie odkleja się pod wpływem temperatury, jak inne kleje, których po nagrzaniu się powierzchni konsoli do nawet 80-90 stopni siła wiązania bardzo mocno spada.

Konsole z tworzyw w samochodzie chcąc obić sztuczną skórą najczęściej jest to plastik z grupy PP polipropylen z dodatkami i dlatego stosujemy przed klejeniem specjalny podkład do tego typu tworzyw. 

Uwaga nie stosowanie podkładu na tworzywo sztuczne do jakiegokolwiek kleju może powodować późniejsze odklejanie się eko skóry lub tkaniny od powierzchni z czasem.

Jeżeli masz pękniecie deski rozdzielczej to wybierz klej ATK PU16 + 822  lub drobne pęknięcia mocowań użyj ATK FIX z primerem.

Sposób użycia:

1. odtłuszczamy powierzchnię odtłuszczaczem z kompletu (nie stosujemy benzyn, rozpuszczalników itp. które powodują drastyczne zmniejszenie siły wiązania)

2. nanosimy podkład 822 na deskę rozdzielczą i czekamy 5-15 min. do całkowitego odparowania,

3. nanosimy klej na 2 powierzchnie pędzlem, wałkiem lub natryskowo i czekamy ok. 5 min. do wyschnięcia,

4. dociskamy/naciągamy całość zostawiając pod dociskiem do pełnego utwardzenia lub "łapiąc" brzegi klejem ATK FIX"

Kleimy:

- skórę naturalną

- skórę ekologiczną - eko-skórę

- tkaniny naturalne

- tkaniny sztuczne/syntetyczne

- pianki tapicerskie sztywne i spienione

- gąbki

- do powierzchni z metali surowych i malowanych; tworzyw sztucznych; drewna surowego, sklejki, płyty wiórowej i pilśniowej; oklein drewnianych i gum sztywnych i spienionych.


W zestawie: Klej U-800 - puszka 1 litr + Podkład ATK 822  500 ml + Odtłuszczacz 100 ml

info Nasze porady:

1. Pamiętaj aby wcześniej wykonać testy przyczepności danej skóry lub materiału do powierzchni którą będziesz kleił , by zobaczyć czy jest potrzebny podkład oraz czy nie potrzeba dodatkowego przygotowania powierzchni,

2. Niektóre nowe wersje eko-skór będą potrzebować dwukrotnego nałożenia na powierzchnię, ze względu na dodatki tzw. anty-starzeniowe

3. Jeżeli zamawiasz nawet takie same materiały (czyli współpracujesz z jedną firmą dostarczającą tobie materiał także przetestuj próbkę z każdej dostawy ponieważ wiemy z doświadczenia, że jakość tych materiałów potrafi się diametralnie zmieniać mimo, iż z wyglądu może być ten sam.

chat Komentarze (0)